Scroll Top

Coaching

Coaching

Style coaching jest holistycznym połączeniem przemiany zewnętrznej i wewnętrznej. Potrzeba zmiany powinna być spójna i prawdziwa z osobowością, wartościami, trybem życia oraz typem urody i  rodzajem sylwetki. Style coaching jest procesem długotrwałym i wymaga cierpliwości i zaangażowania od każdej ze stron. Efektem są trwałe zmiany w wyrażaniu oraz postrzeganiu własnej wartości. Nareszcie uwierzysz w potęgę swoich zasobów oraz moc talentów i nauczysz się wykorzystywać je w doskonały dla siebie sposób. Dostrzeżesz i uwierzysz w swoje piękno i przy wsparciu tworzysz swoją indywidualna strategię stylu. 

 

Poznaj siłę osobistego stylu i wreszcie czuj się dobrze ze sobą. Podczas sesji wykorzystuję narzędzia coachingowe m.in. karty Points of you.
Spotkanie trwa ok. 1 godz. odbywa się stacjonarnie w Toruniu lub on-line.

Koszt:
250 zł/1 sesja
600 zł/3 sesje
1000 zł/5 sesji
2000/10 sesji 

zobacz także…

Dress code
Wiesz jak ważną wizytówką firmy są Twoi pracownicy i chcesz, by wspierali wizerunek w oczach klientów? Zależy Ci, by każdy z twoich pracowników czuł się dobrze w służbowym stroju a jednocześnie godnie reprezentował Cię w kontaktach z klientami?
Stylizacja sesji
Jeśli zależy Ci, aby stylizacje stanowiły spójną całość z fotografowanym obiektem i dopełniały urodę modeli lub aktorów, oferuję konsultacje i stylizację sesji zdjęciowych...
Personal shopper
Uwielbiasz wyprzedaże, ale po zakupowym szaleństwie, wiele ubrań zawala jedynie dno szafy? Trudno Ci znaleźć odpowiednie dla Ciebie ubrania?