Scroll Top

Dress code

Dress code

Wiesz jak ważną wizytówką firmy są Twoi pracownicy i chcesz, by wspierali wizerunek w oczach klientów? Zależy Ci, by każdy z twoich pracowników czuł się dobrze w służbowym stroju a jednocześnie godnie reprezentował Cię w kontaktach z klientami.

Podczas szkolenia Twoi pracownicy dowiedzą się jak poprawnie łączyć części garderoby, poznają zasady dress code’u w codziennych sytuacjach biznesowych, podczas wieczornych bankietów firmowych i mniej formalnych spotkań z klientami. Wiedza zdobyta podczas warsztatów pozwoli uczestnikom na profesjonalny wygląd w każdej sytuacji.

Koszt: ustalany indywidualnie

zobacz także…

Stylizacja sesji
Jeśli zależy Ci, aby stylizacje stanowiły spójną całość z fotografowanym obiektem i dopełniały urodę modeli lub aktorów, oferuję konsultacje i stylizację sesji zdjęciowych...
Coaching
Style coaching jest holistycznym połączeniem przemiany zewnętrznej i wewnętrznej. Potrzeba zmiany powinna być spójna i prawdziwa z osobowością, wartościami, trybem życia oraz typem urody i rodzajem sylwetki.
Personal shopper
Uwielbiasz wyprzedaże, ale po zakupowym szaleństwie, wiele ubrań zawala jedynie dno szafy? Trudno Ci znaleźć odpowiednie dla Ciebie ubrania?