Scroll Top

Personal shopper

Personal shopper

Uwielbiasz wyprzedaże, ale po zakupowym szaleństwie, wiele ubrań zawala jedynie dno szafy? Trudno Ci znaleźć odpowiednie dla Ciebie ubrania, lub nie wiesz jak je łączyć? Boisz się eksperymentować z modą? Podczas wspólnych zakupów wybiorę dla Ciebie ubrania dostosowane do Twoich upodobań, sylwetki, urody, ale i budżetu.

To idealne rozwiązanie dla chcących skompletować pełną garderobę, jak i tych poszukujących stroju na wielkie wyjście albo kurtki czy koszuli na nowy sezon. Pod moim okiem możesz bezpiecznie eksperymentować z modą i przełamywać standardy, bez obaw o modową wpadkę.

Koszt:
250 pln/pierwsza godzina;
każda kolejna 200 pln/godz.

 

zobacz także…

Detox szafy
Chcesz mieć pewność, że w Twojej szafie nie zabraknie żadnego elementu garderoby, a jednocześnie w szafa będzie wolna od zalegających na dnie, nien...
Kolory i fasony
Pewnie jak wielu chcesz, by ubrania nie tylko były ładne, ale i podkreślały Twoje atuty. Odpowiednie kolory pomogą wyeksponować kolor oczu, odcień cery oraz włosów.
Stylizacja sesji
Jeśli zależy Ci, aby stylizacje stanowiły spójną całość z fotografowanym obiektem i dopełniały urodę modeli lub aktorów, oferuję konsultacje i stylizację sesji zdjęciowych...