Scroll Top

Metamorfoza

Metamorfoza

Czasem, by rozpocząć nowy etap, trzeba zamknąć poprzedni, także w przypadku ubioru. Jeśli każdego dnia nie masz się w co ubrać, a do tego szafa Ci się nie domyka, w pierwszej kolejności potrzebujesz oczyścić garderobę ze zbędnych ubrań i dodatków. Detoks szafy to doskonały punkt wyjścia do tworzenia nowych zestawów.

Koniec z frustracją, kiedy stajesz przed szafą i nie możesz nic wybrać. Wspólnie wybierzemy prawdziwe perełki i pozbędziemy się zalegających ubrań. Pokażę Tobie, w których kolorach wyglądasz naprawdę dobrze oraz jakie fasony ubrań leżą na Tobie najlepiej. Zmienimy fryzurę, zrobimy make-up.

Będzie stylowo i z klasą.
Będzie tak, jak zawsze chciałaś żeby było!
Pamiętaj, każda zmiana potrzebuje czasu.

Metamorfoza jest procesem i składa się z kilku spotkań, które omawiamy na pierwszej konsultacji.

Koszt: ustalany indywidualnie

zobacz także…

Detox szafy
Chcesz mieć pewność, że w Twojej szafie nie zabraknie żadnego elementu garderoby, a jednocześnie w szafa będzie wolna od zalegających na dnie, nien...
Kolory i fasony
Pewnie jak wielu chcesz, by ubrania nie tylko były ładne, ale i podkreślały Twoje atuty. Odpowiednie kolory pomogą wyeksponować kolor oczu, odcień cery oraz włosów.
Personal shopper
Uwielbiasz wyprzedaże, ale po zakupowym szaleństwie, wiele ubrań zawala jedynie dno szafy? Trudno Ci znaleźć odpowiednie dla Ciebie ubrania?