Scroll Top

Detox szafy

Detox szafy

Chcesz mieć pewność, że w Twojej szafie nie zabraknie żadnego elementu garderoby, a jednocześnie w szafa będzie wolna od zalegających na dnie, nienoszonych rzeczy? Oddając szafę w moje ręce zyskujesz czas poświęcany codziennie rano na wybór stroju i pieniądze wydawane na nienoszone potem ubrania. Detoks szafy sprawi, że pozbędziemy się niepasujących, zniszczonych, niemodnych lub niekorzystnych dla Twojej sylwetki ubrań.

Stworzymy przestrzeń na nowe stylizacje. Nauczę Cię dokonywać świdomych wyborów, tak aby Twój styl był odzwierciedleniem Ciebie, Twojej osobowości, urody i stylu życia. Przez cały okres współpracy zapewniam wsparcie zarówno z zakresie doboru codziennego ubioru jak i kreacji na wielkie wyjścia.

Czas trwania spotkania: do 4 godzin
Po spotkaniu otrzymujesz raport z podsumowaniem, inspirującymi stylizacjami oraz szczegółowymi zasadami kreowania swojego osobistego stylu. 

Cena: 950 pln

zobacz także…

Metamorfoza
Czasem, by rozpocząć nowy etap, trzeba zamknąć poprzedni, także w przypadku ubioru. Jeśli każdego dnia nie masz się w co ubrać, a do tego szafa Ci ...
Kolory i fasony
Pewnie jak wielu chcesz, by ubrania nie tylko były ładne, ale i podkreślały Twoje atuty. Odpowiednie kolory pomogą wyeksponować kolor oczu, odcień cery oraz włosów.
Personal shopper
Uwielbiasz wyprzedaże, ale po zakupowym szaleństwie, wiele ubrań zawala jedynie dno szafy? Trudno Ci znaleźć odpowiednie dla Ciebie ubrania?