Scroll Top

Opinie

Opinie

“Piękno jest w każdej kobiecie, tylko trzeba umieć je odkryć. Współpraca z Anna Deperas-Lipińska była dla mnie ogromną przyjemnością. Odrobina szaleństwa przyda się każdej kobiecie, a tu pojawiła się szansa do puszczenia wodzy fantazji. Ania doradzi lepiej od najlepszej przyjaciółki. Jest profesjonalna, szczera i otwarta. Dowiedziałam się wielu rzeczy o sobie, o których nie miałam wcześniej pojęcia. Jak dobierać kolory, oraz jak tworzyć niebanalne stylizacje, które współgrają z typem sylwetki i osobowości. Umiejętności łączenia, dobierania różnych elementów garderoby tak, by ze sobą współgrały oraz stosowania różnego rodzaju dodatków. To są tylko niektóre elementy wiedzy jakie przekazała mi Ania.”

Małgorzata Zaremba-Golińska

“Dzięki Ani, mój styl nabrał bardziej kobiecego charakteru. Już nie narzucam na siebie za dużych bluzek, ani tunik i nauczyłam się dobierać idealne dla siebie spodnie! Zdecydowanie potwierdzam, że strój to jeden z czynników budujących pewność siebie. Teraz czuję się zdecydowanie lepiej w swoich ciuchach. Po wspólnym przeglądzie szafy, nagle ubieranie stało się proste, bo wszystko do siebie pasuje. Wiem, w jakich kolorach i krojach jest mi najlepiej. Ania nic nie narzuca, ale stara się pogodzić to co lubimy z tym, co modne i w czym dobrze wyglądamy. Spotkanie z Anią zdecydowanie polecam każdej kobiecie, która mówi, że „nie ma się w co ubrać”!”

Aleksandra Ziemska

“Ania doskonale zrozumiała jak chcę wyglądać i w jaki sposób osiągnąć efekt, który sobie wymarzyłam. Wiem, że zakupy które zrobimy razem są tymi właściwymi. Jeśli wiele razy kupowałaś coś co potem i tak lądowało na dnie szafy, z czego i tak nie byłaś do końca zadowolona oraz nie lubisz tracić czasu na bezsensowne łażnie po sklepach albo nie wiesz co do Ciebie pasuje umów się na spotkanie z Anią a na pewno nie pożałujesz :)”

Sylwia Zajączkowska

“Każdemu polecam konsultacje u Ani! Podczas mojej metamorfozy, wydobyła ze mnie piękno, pokazała jak mam się ubierać, dobierać dodatki. Jest niesamowicie ciepłą i energiczną stylistką, która szybko potrafi nawiązać kontakt z drugą osobą. Pokazuje jak bawić się modą, udziela profesjonalnych porad dodatkowo zaraża pozytywną energią, polecam!”

Natalia Blonkowska

“Spotkałam Anię na swojej drodze w momencie, kiedy najbardziej tego potrzebowałam. Chciałam coś zmienić, coś poprawić w swoim wyglądzie, chciałam poczuć się lepiej we własnej skórze, a do tego potrzebowałam Specjalisty przez duże „S” i takim specem okazała się Ania. Warsztaty ze stylistką i zakupy okazały się dla mnie momentem, w którym zaczęłam patrzeć na siebie inaczej, analizować swój wygląd, dobór kolorystyczny jak i make up. Dziś, po kilku latach od naszego pierwszego spotkania wiem, że to właśnie dzięki Ani „mądrzej” podchodzę do swojego zewnętrznego JA”

Aleksandra Kurek

“Ania przewróciła mi w głowie, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Polubiłam inne kolory. Wachlarz kolorystyczny jest zawsze ze mną w mojej torebce, w razie “w” jakbym miała chwile zwątpienia. Zakupy, które często dla nas wydają sie bez sensu, bo przecież nic w tych sklepach nie ma i nic nie możemy dla siebie znaleść, z Ania jest inaczej. Otwieramy oczy na inne kroje, kolory, struktury, i jest super, bo podaje nam to co powoduje, generalnie uśmiech na twarzy i zadowolenie z odbicia które widzimy w lustrze. Dowiedziałam sie również jak ważne sa dodatki, jeśli ich nie masz to tak jakbyś zapomniała o bieliźnie! Kiedyś wystarczył mi zegarek, a dziś nie zapominam o jakimś świecidełku:) Ania to z zamiłowania profesjonalista i przemiła osobowość. Aniu dziękuje za te wszystkie lata!”

Agnieszka Mierzejewska

“Pierwsze spotkanie z Anią – przegląd szafy. Obawiałam się, że nic w niej nie zostanie, ale nie było tak źle 😉 Ania pokazała mi jak nosić moje stare ubrania, co z czym łączyć, jakie dobrać dodatki i tak z kilku rzeczy stworzyła kilkanaście zestawów na różne okazje. Następnie wspólne zakupy i kolejna obawa – a co jeśli nic mi się nie spodoba i nic nie kupię? Obawy szybko zostały rozwiane. Nowe ubrania, buty, dodatki i znów mogłam tworzyć kolejne zestawy. Ania wyjaśniła mi co i dlaczego do mnie nie pasuje, jak za pomocą ubrań podkreślić moje mocne strony, a jak zamaskować mankamenty. Dzięki temu jestem pewniejsza siebie i lepiej czuję się w swoim ciele. Komplementy słyszane od obcych kobiet i mężczyzn tylko utwierdziły mnie w przekonaniu, że idę w dobrym kierunku 🙂 A to wszystko dzięki Ani 🙂 Czas spędzony z Anią jest prawdziwą przyjemnością. Polecam każdemu:)”

Hanna Kłosowska

Ania jest nie tylko sympatyczna i pełna niesamowitej energii. Jest również świetnym fachowcem i doskonale potrafi doradzić. Jestem zaskoczona efektami współpracy z Anią i już nigdy nie wybiorę się na zakupy bez niej. Aniu dziękuje bardzo. Cieszę się otwierając szafę

Wiktoria Jaros-Susicka

Ania to niesamowicie pozytywna osoba. Spędziłam z nią kilka fantastycznych godzin. Kolor czarny, który wydawał mi się najbardziej trafionym okazał się najbardziej niekorzystnym. Dzięki Ani już wiem, że nie można bać się odważnych kolorów dzięki którym wyglądamy po prostu korzystniej Ania stworzyła zestawy jakich nigdy nie wymyśliłabym sama. Pokazała wszystkie atuty mojej figury Cudowna i profesjonalna, a do tego MEGA sympatyczna Dziękuje i polecam.

Monika Śliwińska

Każde konsultacje i zakupy z Ania to jak spotkanie jak z najlepsza przyjaciółka. Ania podchodzi do każdej osoby indywidualnie, z wielkim zaangażowaniem i w bardzo przyjaznej atmosferze. Zakupy z Ania są szybkie i konkretne, przy tym nic nie narzuca, proponuje a Ty decydujesz. Stylizacje, które wybiera Ania to zawsze strzał w 10.

Agata Grączewska

Anna Deperas poznałam jak to się mówi “przez przypadek”. Wtedy jeszcze uważałam, że moja garderoba jest ok, ale czegoś mi w niej brakowało. I wtedy z nieba spadła mi kwarantanna i Ania! Umówiłyśmy się na Detox Szafy online – cóż to była za niesamowita przygoda wgłąb mojej szafy, było tam wszystko i nic. Dlatego wybrałyśmy się z Anią na zakupy – “online” oczywiście. Były to najdłuższe zakupy w moim życiu, ale gdy po miesiącu spojrzałam do mojej garderoby powiedziałam WOW! Ania ma niesamowitą intuicję i ciepłe serce, nie znałyśmy się, a ona jakby siedziałam w mojej głowie i przygotowała wspaniałe propozycje, w których czuje się komfortowo i pięknie. Czułam się przez nią zaopiekowana i zadbana. Dziękuje Ci kochana Aniu za tą niezwykła podróż w głąb mojej szafy i po świecie mody, jesteś WSPANIAŁA!! Teraz mam poczucie, że moja garderoba jest spójna ze mną. Dzięki Tobie!

Joanna Rajska

Odpowiednia Osoba na właściwym miejscu… Pani Ania poprowadziła zajecia dla Kobiet,na warsztatach z stylizacji organizowanych przez Fundacje … miła, rzeczowa, z poczuciem humoru, a także z bardzo duża wiedzą i umiejętnościami jej przekazania…potrafi tchnąć i zaszczepić inne spojrzenie ( lepsze..) na „nasze”niedoskonałości, wydobyć mocne strony… a to najważniejsze jest w zawodzie wykonywanym przez Panią Anię… Szczerze polecam… spotkanie z Panią było miłym doświadczeniem… Bardzo dziękujemy w imieniu Fundacji Akademia Talentów i pozdrawiamy

Dominika Szulc, Fundacja Akademia Talentów

Spotkanie z Anią całkowicie odmieniło moje Życie … i to natychmiast po pierwszym spotkaniu i wspólnych zakupach! Ania bardzo trafnie oceniła, co powinnam nosić, a czego nie. Podała wiele cennych wskazówek, po czym udałyśmy się razem na zakupy. Zakupy nareszcie były przyjemnością. W godzinę kupiłam ubrania, dzięki którym mogłam stylizować się przez dłuższy czas na różne sposoby. Ania dobrała stroje kompletnie uwzględniając kwotę, jaką planowałam przeznaczyć na zakupy. Nareszcie dobrze wydałam swoje pieniądze. Nareszcie mam w szafie ubrania, które noszę. Są wygodne i ładne. Nareszcie wiem, w co mam się ubrać, a każdy poranek powoduje ekscytację i radość spowodowaną tym, co założę. Nareszcie czuję się dobrze w swoim ciele. Jestem dumna z tego jak wyglądam. Wiem, że wyglądam dobrze. Stałam się odważniejsza i pewniejsza siebie. Nie myślę o tym, co noszą inni i jak wyglądają. Odwagi i pewności siebie dodają mi ciągłe komentarze koleżanek, które zachwycają się moimi strojami. Pojawił się również odzew ze strony Panów, którzy wielokrotnie zaczepili mnie już na ulicy wypowiadając głośne „Dzień dobry” lub zaczepiając w inny sposób. Ania natychmiast trafiła w mój gust i sposób bycia. Wybrałyśmy razem ubrania, które mi się podobają, w których czuję się dobrze. Niezwykle ważne jest, aby czuć się pięknie i wyglądać dobrze. Dzięki Ani tak się stało. Czas spędzony z Anią był niezwykłą przyjemnością. Polecam Stylistkę!

Martine Szyperska-Filus